Російський олігарх Олег Дерипаска погодився співпрацювати з американським Конгресом

Російський олігарх Олег Дерипаска погодився співпрацювати з американським Конгресом

Натомість мільярдер попросив про повний імунітет від можливого судового переслідування

Російський олігарх Олег Дерипаска погодився співпрацювати з американським Конгресом
Фото Shutterstock

Російський мільярдер Олег Дерипаска запропонував співробітництво комітетам обох палат американського Конгресу у справі щодо можливого втручання Росії у вибори в США. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на власні джерела у Конгресі.

Пропозиція Дерипаски надійшла після публічного обговорення його зв’язків з Полом Манафортом. Який очолював передвиборчу кампанію Трампа.

Манафорт і Дерипаска співпрацювали в середині 2000-х років, коли Манафорт давав рекомендації щодо проведення виборчих кампаній українським політикам, яких підтримувала Москва. Однак надалі їх відносини погіршились. Сам Манафорт раніше відкинув звинувачення у тому, що його зв’язки з РФ мали недопустимий характер.

В обмін на співробітництво, Дерипаска попросив повний імунітет від можливого судового переслідування. Тим не менш, Конгрес йому відмовив. На думку американських парламентарів, імунітет перешкоджатиме федеральному розслідуванню.

Також повідомляється, що ФБР не планує допитувати Дерипаску в рамках розслідування можливого втручання РФ у американські вибори.

Адвокати мільярдера поки що не прокоментували дану інформацію.

Олег Дерипаска займає 23-ю позицію в російському рейтингу Forbes, йог остатки становлять $5,3 млрд.

Нагадаємо, сьогодні комітет Сенату США з розвідки попросив політичну організацію президента Дональда Трампа надати усі документи, включно із електронними листами та записами телефонних дзвінків, з початку передвиборчої кампанії для перевірки факту втручання Росії у вибори в США. 

Нагадаємо,Пол Манафорт, який понад десятиліття був радником Януковича, намагався приховати $750 000, отриманих від екс-президента України, які було пере направлено в офшори під виглядом сплати за комп’ютери.

Як повідомлялось, донька Манафорта підозрює батька у причетності до вбивств на Майдані. Зі зламаної хакерами переписки випливає, що Манафорт міг виступити організатором розстрілу Небесної Сотні

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті