Лондонським пасажирам сьогодні довелось залишитись вдома

Лондонським пасажирам сьогодні довелось залишитись вдома

Глобальна комп’ютерна проблема паралізувала авіарух у двох найбільших аеропортах Лондону

British Airways скасувала усі рейси з двох найбільших аеропортів Лондону у суботу після того, як глобальна помилка комп’ютерної системи викликала плутаницю та хаос, і тисячі пасажирів стояли у черзі протягом кількох годин. А літаки залишались на злітних полосах. Про це повідомляє Reuters. 

Авіакомпанія говорить , що доказів кібератаки не було.

«Очікується, що більшість рейсів на далекі відстані завтра повернуться до нормального графіку, і ми працюємо над відновленням наших послуг. Хоча деякі затримки і зриви можуть тривати і в неділю», – повідомила British Airways.

Проблеми з польотами, за словами пасажирів, пройшли в особливо напружені вихідні, під час держаних свят.

Термінали аеропортів Хітроу та Гатвік були заповнені розлюченими пасажирами, а розгублений персонал British Airlwa ysнічого не міг вдіяти, оскільки не мав доступу до комп’ютерів.

Нещодавно, німецька авіакомпанія Lufthansa та французька Air France пережили глобальну проблему в системі, яка не дозволила їм посадити пасажирів.

У вересні минулого року, подібний випадок уже траплявся у аеропортах Хітроу та Гатвік у зв’язку з експлуатаційними збоями. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло