Трамп певен у невинуватості Кушнера

Трамп певен у невинуватості Кушнера

А МВБ США вважає встановлення секретних каналів інформації прийнятним

Трамп певен у невинуватості Кушнера
Фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп назвав повідомлення ЗМІ стосовно його зятя, який імовірно намагався налагодити секретний канал спілкування з Москвою перед його вступом на посаду «фейком», а також відкинув звинувачення про витік інформації з Білого Дому. Про це повідомляє Reuters.

Після повернення із 9-денної поїздки до Близького Сходу та Європи, яка завершилась у суботу, Трамп зіштовхнувся із великою кількістю питань щодо імовірного зв’язку Джареда Кушнерна із російським послом РФ у Вашингтоні. У неділю Трамп написав у Twitter:

Трамп певен у невинуватості Кушнера

«На мою власну думку, багато випадків витоку інформації із Білого Дому це сфабрикована брехня, вигадана #FakeNews media».

Скоро після зауважень Трампа у Twitter, Голова міністерства внутрішньої безпеки Джон Келлі в недільному ефірі теленовин назвав зворотній канал зв’язку, особливо із Росією, «корисною річчю».

Келі повідомив, що не бачить нічого поганого, у тому . що команда Трампа намагалась побудувати відносини із росіянами перед виборами. «Як, на мене, це нормально і прийнятно. Будь-яка комунікація, особливо із людьми, які налаштовані не дуже дружньо до нас, є корисною».

Нагадаємо, зять президента США Джаред Кушнер зацікавив слідчих, які проводять розлідуванння про втручання Росії у вибори 2016 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло