Кабмін повторно змінив керівництво Держгеонадр

Кабмін повторно змінив керівництво Держгеонадр

Згідно з рішеннями Кабміну, на Кирилюка покладено обов'язки керівника відомства

Кабінет міністрів повторно призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної служби геології і надр Олега Кирилюка, а першим заступником голови служби – Миколи Фощія.

Відповідні розпорядження №342-р, №343-р, №344-р і №345-р від 24 травня оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Згідно з рішеннями Кабміну, Кирилюк призначений заступником глави Держгеонадр, на нього також покладено обов'язки керівника відомства, Фощий призначений першим заступником глави Держгеонадр. У той же час визнано таким, що втратив чинність, розпорядження від січня 2015 року, згідно з яким обов'язки глави відомства виконував Микола Бояркіна.

У той же час Кабмін скасував розпорядження аналогічного змісту №316-р, №317-р, №320-р і №321-р від 18 травня 2017 року, дію яких було зупинено Окружним адміністративним судом Києва.

Як повідомлялося, 24 травня Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби не обрала голову Державної служби геології і надр та планує просити Кабінет міністрів невідкладно оголосити повторний конкурс.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло