Маккейн вважає, що Путін несе більшу загрозу світові, ніж ІДІЛ

Маккейн вважає, що Путін несе більшу загрозу світові, ніж ІДІЛ

Сенатор переконаний, що росіяни намагались зруйнувати основні засади демократії

Маккейн вважає, що Путін несе більшу загрозу світові, ніж ІДІЛ
Фото Shutterstock

Сенатор Джон Маккейн під час перемовин щодо безпеки у Австралії, сказав, що на його думку президент РФ Володимир Путін, а не ІДІЛ є «головною і найбільшою загрозою». Про це він повідомив австралійському каналу ABC.

«Я думаю ІДІЛ може робити жахливі речі, і я дуже хвилююсь стосовно того, що відбувається із мусульманством. Але саме росіяни намагались зруйнувати основи демократії, і це змінило хід виборів у Америці», – сказав Маккейн, маючи на увазі втручання Росії у президентські вибори 2016 року.

«Я вважаю Путіна… Я вважаю росіян  найбільшим викликом, який ми маємо», – сказав він.

Коли Маккейна попросили прокоментували ситуацію щодо зятя Трампа, Джареда Кушнера, який мав намір налагодити зв’язки з РФ, він сказав, що хоч деякі чиновники адміністрації вважають це «стандартною процедурою», сам сенатор вважає це неприйнятним.   

Нагадаємо, зять президента Трампа Джаред Кушнер опинився в центрі уваги важливого розслідування про втручання Росії у вибори 2016 року.

Втім, Трамп  назвав повідомлення ЗМІ стосовно свого зятя «фейком», а також відкинув звинувачення про витік інформації з Білого Дому. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті