Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Трампу загрожує імпічмент

Трампу загрожує імпічмент

Уже 10 міст США об’єднались заради імпічменту президента

Трампу загрожує імпічмент
Фото Shutterstock

Конгрес може бути не готовим розпочати процедуру імпічменту Дональда Трампа, але зростаюча кількість міст намагається його до цього підштовхнути. Про це повідомляє Politico.

Бруклін, штат Масачусетс, став 10-м органом місцевого самоврядування, що прийняв резолюцію, яка закликає до імпічменту.

У цьому ж штаті відповідну пропозицію внесли муніципалітети Кембриджа, Амхестра, Пелхама і Левертта. Влада міста Ньютон зараз розглядає таку можливість.

У Каліфорнії імпічмент підтримують Лос-Анжелес, Річмонд, Аламеда і Берклі.

Представник міської ради Чикаго Амея Павар, який представив резолюцію сказав: «Дональд Трамп – расист, шовініст та жінконенависник, і він намагається зробити політикою такою, яка б відповідала його уявленням. Я представив резолюцію, тому що президент Дональд Трамп продовжує перешкоджати розслідуванню впливу Росії на його адміністрацію, його ділові відносини та імовірний зговір на виборах 2016 року. Прийшов час для повного і ретельного розслідування, яке проводить Конгрес Сполучених Штатів».

Мета, що стоїть за діями місцевого самоуправління, яка фактично не має влади у цьому питанні, полягає у тому, щоб запевнити Конгрес зробити перший крок до імпічменту – розпочати розслідування, необхідне для визначення того, чи виправдані збори для імпічменту. Якщо Конвгрес визнає їх виправданими, статті імпічменту будуть складені і за них будуть голосувати у Палаті. Більшість голосів у Палаті відправить статті до Сенату, який проведе слухання та за наявності двох третин голосів винесе рішення. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті