«ВКонтакте» збирається закрити офіс у Києві

«ВКонтакте» збирається закрити офіс у Києві

Попередня інформація надійшла від працівника компанії

«ВКонтакте» збирається закрити офіс у Києві
Київський офіс Вконтакте
Фото designprof.com.ua

Російська соцмережа «ВКонтакте» має намір закрити свій офіс у Києві. Цю інформацію повідомляє портал vc.ru з посиланням на джерело всередині компанії. Наміри «ВКонтакте» підтвердив також учасник ринку, знайомий із ситуацією.

Як зазначили співрозмовники vc.ru, керівництво соцмережі прийняло рішення скоротити частину співробітників офісу. Деяких з фахівців, пов'язаних з рекламою, можуть перевести в московський офіс.

Представник «ВКонтакте» Євген Красніков поки що ніяк не прокоментував закриття українського офісу соцмережі. Редакція vc.ru звернулася за коментарем до представника соцмережі в Україні Влада Леготкіна і чекає на відповідь.

«ВКонтакте» відкрила український офіс в березні 2012 року. У соцмережі «Одноклассники», яка теж входить в Mail.Ru Group, немає власного українського представництва.

Як відомо, у травні 2017 року президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Санкційним списком передбачено, зокрема, блокування доступу до російських соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники». Крім цього, доступ заблоковано до сервісів «Яндекса».

Доступ до соцмереж заблокований у рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери мають заблокувати доступ і до самого сайту Mail.ru.

Нагадаємо, сервіс Mail.ru щороку заробляв в Україні $4 млн.

29 травня 2017 року Служба безпеки України провела обшук в офісах «Яндекса» в Києві та Одесі у справі про держзраду. Відомство звинуватило компанію в тому, що вона збирала дані українців і передавала їх російським спецслужбам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті