Кабмін прийняв порядок розробки та затвердження профстандартів

Кабмін прийняв порядок розробки та затвердження профстандартів

Тепер проекти профстандартів повинні проходити громадське обговорення

Кабінет міністрів України на засіданні в середу прийняв порядок розробки та затвердження професійних стандартів, пише Інтерфакс-Україна.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав дане рішення серед прийнятих урядом на засіданні без обговорення.

Кабмін визначив, що профстандарти можуть розроблятися роботодавцями, центральними органами виконавчої влади, науковими установами, іншими виконавчими суб'єктами. Проекти профстандартів повинні проходити громадське обговорення.

Водночас профстандарт вважається таким, що набув чинності, з моменту його внесення Міністерством соціальної політики до реєстру профстандартів.

Затверджений профстандарт повинен переглядатися не рідше одного разу на п'ять років.

Кабмін доручив Мінсоцполітики за участю профспілок і роботодавців розробити і до 1 липня затвердити методику розробки профстандартів, а також інформувати Міністерство освіти і науки про введення в дію профстандартів для розробки на їхній основі освітніх стандартів.

Профстандарти мають визначати необхідні знання, вміння та навички, які потрібні для якісного виконання роботи в межах певної сфери діяльності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло