СБУ заборонила ще 7 російським «зіркам» в’їзд в Україну

СБУ заборонила ще 7 російським «зіркам» в’їзд в Україну

Це перша за довгий час нагода розширити «чорний список» російських артистів

СБУ заборонила ще 7 російським «зіркам» в’їзд в Україну
Надія Бабкіна
Фото УНIАН

Список російських артистів, яким СБУ заборонила в'їзд в нашу країну, продовжує стрімко зростати. Служба Безпеки заборонила в'їзд в Україну 7 діячам російського шоу-бізнесу. Про це йдеться у відповіді відомства на інформаційний запит громадської організації «Відсіч», опублікований в Facebook.

Цього разу відвідувати територію України заборонили режисеру Нікіті Михалкову і Сергію Говорухіну, співачці Надії Бабкіній, гумористу Михайлу Задорнову, акторам Ірині Алфьоровій, Андрію Паніну і Леоніду Ярмольнику, повідомляють автори допису.

«Згідно з нашими вимогами, СБУ звернулося до Мінкульту, який тепер має внести цих рашистів до Переліку осіб, які загрожують нацбезпеці. Чекаємо негайної реакції Міністерство культури України!» – йдеться в повідомленні.

Відомо, що ГО «Відсіч» подавала в Службу Безпеки пропозиції щодо розширення так званого «чорного списку».

Поки що з 640 поданих організацією пропозицій з приводу кандидатів у «чорний список» співробітники СБУ розглянули близько сотні позицій. У більшості з них офіційних причин, щоб заборонити в'їзд в Україну, таким артистам знайдено не було.

«Хоча всі вони підписали сумнозвісну заяву на підтримку політики Путіна щодо України, яка є у вільному доступі на сайті російського Мінкульту, а дехто ще й відзначився кричущими антиукраїнськими заявами і діями», – зазначено в дописі.

Нагадаємо, що поруч із російськими зірками в цьому списку «нев’їздних» опинився і голлівудський актор, режисер і сценарист Стівен Сігал. В СБУ ухвалили рішення про заборону на в’їзд Сігалу в Україну терміном на п'ять років.

Відомо, що Сігал, який є хорошим другом президента Путіна, минулого року став громадянином РФ і отримав російський паспорт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло