Укрпромзовнішекспертиза: у червні поставки брухту знизяться на 13,5%

Укрпромзовнішекспертиза: у червні поставки брухту знизяться на 13,5%

У червні порівняно з травнем ціни на лом чорних металів знизяться на 3,8%

Держпідприємство «Укрпромзовнішекспертиза» прогнозує, що в червні порівняно з травнем поставки брухту чорних металів на металургійні підприємства знизяться на 13,53%, або на 36 000 тонн, до 230 000 тонн, повідомив заступник директора «Укрпромзовнішекспертизи» Юрій Добровольський, передають Українські новини.

«У квітні було поставлено 266 000 тонн на заводи. Це більше, ніж в минулому місяці... Я думаю, що і трейдери, і заготівельники, які накопичили лом на майданчиках, намагалися його розвантажити, так як очікували, що цінні будуть знижуватися і далі, тобто тримати лом сенсу немає, і його вивантажили ті, хто мав якісь залишки. Я думаю, що така активна розвантаження складів призведе до того, що за результатами травня поставки складуть десь до 230 000 тонн», – сказав він.

За його словами, зниження поставок брухту чорних металів на металургійні підприємства також буде обумовлено зниженням обсягу виплавки сталі.

Крім того, Добровольський повідомив, що запаси брухту чорних металів на майданчиках металургійних підприємств склали 130 000 тонн.
Разом з тим він зазначив, що внаслідок очікуваного зниження поставок рівень запасів може знизитися на 20 000–30 000 тонн і скласти 100 000–110 000 тонн.

«Укрпромзовнішекспертиза» також прогнозує, що в червні порівняно з травнем ціни на лом чорних металів знизяться на 3,8%, або на 200 грн, до 5006 грн за тонну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло