Богуслаєв сконцентрував 100% Мотор-банку

Богуслаєв сконцентрував 100% Мотор-банку

Раніше він був опосередкованим власником банку

Президент найбільшого виробника авіаційних двигунів і газотурбінних установок компанії «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв збільшив свій пакет акцій Мотор-банку з 96,5% до 100%. Про це повідомляють Українські новини.

За даними НБУ, на 1 січня за розміром активів банк займав 52-е місце (1,199 млрд грн) серед 93 діючих банків.

Нагадаємо, Богуслаєв є кінцевим одержувачем грошей російських компаній «Дубенська мотори», «Енерго Сервіс», «Борисфен», «Борисфен-ТНП», «Східно-європейський альянс», «Курапова» і «Вертолітні комплекси і багатофункціональні системи».

Також Богуслаєв є депутатом Верховної Ради (група «Воля народу»), володіє акціями компаній «Мотор Січ», Альтбанк і «Васильківський хлібокомбінат».

Зазначимо, нещодавно Skyrizon з КНР заявила про плани інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей «Мотор Січі». Skyrizon разом з «Мотор Січ» планують будівництво заводу в КНР, де будуть виробляти та обслуговувати авіадвигуни за українськими технологіями.

За 2016 рік чистий прибуток компанії «Мотор Січ» склав 7,5 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло