Французька Engie вкладе в сонячну енергетику Індії не менше $1 млрд

Французька Engie вкладе в сонячну енергетику Індії не менше $1 млрд

Індія цього року випередить Японію в галузі сонячної енергетики

Французька Engie вкладе в сонячну енергетику Індії не менше $1 млрд
фото thehindubusinessline.com

Одна з найбільших енергетичних компаній Франції інвестує в сонячну енергетику Індії в прагненні збільшити свою частку на індійському ринку відновлюваних джерел енергії, який зростає швидкими темпами.

Гендиректор компанії Ізабель Кошер розповіла про те, що Engie вкладе в індійську сонячну енергетику не менше $1 млрд в найближчі п'ять років і буде щороку фінансувати створення, щонайменше, 400 МВт нових сонячних потужностей, повідомляє видання CleanTechnica.

Engie представлена в Індії компанією Solairedirect. Компанія почала інвестувати в індійську сонячну енергетику відразу ж після запуску «Національної сонячної місії» в 2010 році і зараз вважається одним із лідерів серед іноземних енергетичних підрядників у країні.

Відповідно до стратегічного плану Індії, який описаний у «Національній сонячної місії», до березня 2020 року потужність усіх введених в експлуатацію сонячних установок в країні повинна становити не менше 100 ГВт. У березні цього року їхня сукупна потужність досягла 10 ГВт.

За прогнозом дослідницької компанії GTM Research, цього року Індія додасть ще 10 ГВт сонячних потужностей, завдяки чому випередить Японію в сфері сонячної енергетики і витіснить її з третього місця в списку світових лідерів. Перше місце в цьому списку стабільно займає Китай.

Нагадаємо, у Китаї ввели в експлуатацію найбільшу плавучу сонячну ферму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло