Дівчатам буде цікавіше вчитися програмуванню завдяки фільму «Диво-жінка»

Дівчатам буде цікавіше вчитися програмуванню завдяки фільму «Диво-жінка»

Навчальний проект Google заохочує дівчат цікавими епізодами з фільму

Дівчатам буде цікавіше вчитися програмуванню завдяки фільму «Диво-жінка»
фото imdb

Сцени з фільму «Диво-жінка»/Wonder Woman (2017) стали ключовими в одному з проектів Google для навчання дітей програмуванню. Щоб зацікавити дівчат технологіями та поглибити їх комп’ютерні знання, Google запустила ініціативу Made with Code три роки тому. Про це повідомляє «Голос Америки».

Ініціатива допоможе дівчатам зробити кар’єру в галузі комп’ютерних наук або в інших сферах, переконані розробники.

Made with Code було створено після того, як в Google завдяки дослідженням виявили, що заохочення і зразок для наслідування є важливими факторами, які впливають на молодих жінок у їхньому рішенні обрати професію в галузі комп’ютерних наук.

В основі проекту Made with Code – онлайн-вправи для юних дівчат, які супроводжуються інструкціями.

Раніше Google використовував діснеївський мультфільм «Думками навиворіт» (Inside Out), інформує видання, а тепер пропонують вибіркові сцени з «Диво-жінки».

У грі від Google кожен із трьох рівнів поступово знайомить гравця з базовими поняттями із програмування та нагороджує учня чи ученицю сценою з фільму після завершення, повідомляє The Mary Sue. Творці гри сподіваються, що супер-героїня надихне дівчаток до вивчення основ комп’ютерного програмування.

Супергеройський фільм, знятий на основі коміксів із однойменною героїнею, уже встиг викликати гарячі дискусії. На думку одних глядачів, Диво-жінка втілює ікону сучасного фемінізму, інші вважають, що цей персонаж лише підкріплює гендерні стереотипи і сексизм.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло