Творець Android запатентував розумні окуляри, аналогічні Google Glass

Творець Android запатентував розумні окуляри, аналогічні Google Glass

Користувач матиме перед очима всю необхідну інформацію

Творець Android запатентував розумні окуляри, аналогічні Google Glass
Фото Joi Ito/flickr

Енді Рубін планує вихід на AR-ринок. The Verge пише, що творець Android подав патент на розумні окуляри – аналог Google Glass. Судячи з патенту, на вигляд вони нічим не відрізнятимуться від звичайних окулярів.

Днями Енді Рубін представив свій телефон і домашнього помічника – обидва гаджета вийшли під брендом Essential. Окуляри в патенті мають таку ж назву – значить, можна припустити, що вони будуть працювати спільно і синхронізовано з іншими пристроями марки. Найімовірніше, вони будуть якимось чином розширювати функціонал наявних пристроїв: виводити повідомлення, показувати повідомлення, надавати голосовий інтерфейс.

Творець Android запатентував розумні окуляри, аналогічні Google Glass
Photo: Patently Apple

Окуляри будуть оснащені камерою для фото- і відеозйомки, процесором, що відповідає за обробку і виведення інформації перед очима користувача. У них будуть застосовуватися технології доповненої реальності, але в патенті не уточнюється, які саме. У заявці описується пристрій, який зможе працювати з різними типами лінз: фоточутливими, з діоптріями і звичайними лінзами сонячних окулярів. В окулярах також планується система відслідковування рухів очей для створення чіткіших зображень.

Для окулярів передбачені різні режими взаємодії з навколишнім середовищем. Наприклад, користувач зможе порівняти ціни, прийшовши в магазин. Окуляри розпізнають продукт і виведуть перед очима ситуацію по ринку. Патент не дає точного уявлення про те, яким буде фінальна версія пристрою, і чи буде вона взагалі. Зараз це залежить від успіху нового смартфона Рубіна.

Поки що історія з пристроями доповненої реальності не надто поширена серед масової публіки: проект Google Glass згорнуть, а Microsoft HoloLens коштують величезних грошей. Впевнено себе AR відчуває поки що тільки в бізнесі. Так Google Glass почали масово застосовувати на підприємствах в США. До цього HoloLens стали використовувати ліфтери.

Нагадаємо, експерт NASA розроблятиме окуляри доповненої реальності для Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло