Продажі пива у світі різко впали

Продажі пива у світі різко впали

Це призвело до зменшення ринку алкоголю на 1,3% за останній рік

Продажі пива у світі різко впали
фото Shutterstock

Люди в світі вживають все менше алкоголю, йдеться в звіті International Wine and Spirits Record, укладачі якого відстежують глобальне споживання алкогольних напоїв.

Через падіння продажів пива на 1,8% світовий ринок продажів алкогольної продукції скоротився на 1,3% в 2016 році, передає ВВС.

Продажі сидру після кількох років зростання також впали на 1,5%.

У попередні п'ять років падіння продажів трималося на рівні 0,3%, тому дані 2016 року свідчать про набагато серйозніші проблеми для виробників алкогольної продукції.

За даними звіту, продажу вина в середньому знаходяться на тому ж рівні, а от продажі міцних напоїв зросли на 0,3%.

Хоча, за даними МВФ, світовий обсяг ВВП виріс на 3,5% в 2016 році, а економічний розвиток зазвичай безпосередньо поєднується з підвищенням обсягів вживання алкоголю, в трьох країнах з великими економіками – Росії, Китаї і Бразилії – спостерігалося уповільнення зростання або рецесія.

Продажі пива в Росії впали на 7,8%, в Бразилії – на 5,3%, в Китаї – на 4,2%.

Як повідомлялося, менше пива стали пити і в Україні. За перші 3 місяці 2017 року українські підприємства скоротили виробництво пива на 4,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомила прес-служба асоціації «Укрпиво».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло