7 штатів США оголосили, що і далі будуть виконувати Паризьку кліматичну угоду

7 штатів США оголосили, що і далі будуть виконувати Паризьку кліматичну угоду

Bank of America, Exxon Mobil та Procter&Gamble теж хочуть дотримуватися угоди

7 штатів США оголосили, що і далі будуть виконувати Паризьку кліматичну угоду
Джеррі Браун, губернатор Каліфорнії
Фото facebook.com/jerrybrown

Незважаючи на те, що Трамп оголосив про вихід США з Паризької кліматичної угоди, губернатори штатів Каліфорнія, Вашингтон, Нью-Йорк, Массачусетс, Вермонт, Коннектикут і Род-Айленд об'єдналися разом, щоб продовжувати працювати в напрямку досягнення цілей глобального кліматичної угоди. Про це повідомляє Forbes.

Ці сім штатів виробляють майже 15% викидів усієї країни. Двоє з їх губернаторів – республіканці.

Багато компаній також хочуть залишатися в угоді, в тому числі Exxon Mobil і Chevron. Вони розуміють глобальні можливості для бізнесу і обміну технологіями для тих, хто дотримуватиметься умов Паризького договору.

10 травня тридцять СЕО провідних компаній написали відкритого листа президенту Трампу, опублікованого у Wall Street Journal, зі зверненням: «Ми пишемо, щоб висловити наше тверде переконання в тому, що США мають залишитися в рамках Паризької кліматичної угоди».

І це були не «зелені» компанії, наголошує видання, а такі як Bank of America, Cargill, Citigroup, Coca-Cola, Dow Chemical, General Electric, Goldman Sachs, Johnson&Johnson, JP Morgan Chase, Morgan Stanley, Pacific Gas and Electric, Procter&Gamble, Tesla та Walt Disney Company.

Провідні члени Конференції мерів США, яка об'єднує градоначальників 1408 населених пунктів з населенням понад 30 млн осіб, заявили, що вони не підтримують рішення Трампа вийти з Паризького договору і продовжать боротися зі скороченням парникового викиду.

За словами Ендрю Куомо, губернатора штату Нью-Йорк, він уже анонсував план асигнування $1,5 млрд на інвестиції в галузі відновлюваних енергоносіїв.

Євросоюз вчора заявив, що буде працювати безпосередньо з американськими підприємствами і губернаторами, щоб допомогти окремим штатам США досягти цільових показників викидів, без федеральної підтримки.

Джей Інслі, губернатор шт.Вашингтон, повідомив, що залишиться прихильним Паризькій угоді і порівняв ситуацію з літаком: «Президент хоче посадити цей літак, а ми, губернатори маємо намір взяти кермо в свої руки і летіти далі».

Губернатор Каліфорнії Джеррі Браун назвав рішення Трампа «божевільним» і збирається об'єднати систему торгівлі викидами СО2 в Каліфорнії з Китаєм. Ринок СО2 Каліфорнії вже пов'язаний з Квебеком.

Нагадаємо, експерти проаналізували наведені президентом Трампом аргументи щодо виведення США з Паризької угоди і виявили, що вони є маніпулятивними і не відповідають дійсності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті