Трамп дав доручення держсекретарю «покращити» відносини з Росією

Трамп дав доручення держсекретарю «покращити» відносини з Росією

Тіллерсон стабілізуватиме двосторонні відносини в тих галузях, де це можливо

Трамп дав доручення держсекретарю «покращити» відносини з Росією
Рекс Тіллерсон
Фото Shutterstock

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив у вівторок, що президент Дональд Трамп дав йому доручення відновити американсько-російські відносини, зважаючи на те, що вони значно погіршилися останнім часом. Про це він сказав, перебуваючи з діловим візитом у Веллінгтоні, Нова Зеландія, передає Fox News.

Як зазначив глава зовнішньополітичного відомства, зараз відносини з Росією знаходяться на низькому рівні і мають тенденцію до погіршення. Виходячи з цього, президент Трамп попросив Держдепартамент спробувати стабілізувати двосторонні відносини і відновити довіру в тих «галузях, де можливо досягти прогресу».

Він також додав, що не стане коментувати деталі розслідування ФБР та Конгресу щодо втручання Росії у президентські вибори в США, тому що не володіє «прямою інформацією» про це, зазначає видання.

Варто нагадати, що Рекс Тіллерсон, колишній глава нафтової компанії Exxon Mobile, свого часу отримав Орден дружби від президента Росії Путіна. Незважаючи на це, він гостро засуджує Росію за «співучасть (з режимом Асада- ред.) або просто некомпетентність» щодо її позиції в Сирійській війні.

Як повідомлялося, нещодавно Тіллерсон і Трамп зробили різкі заяви щодо Росії.

Нещодавно стало відомо, що адміністрація Трампа змінила курс щодо України і планує активізувати роботу для вирішення ситуації на Донбасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті