Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
АМКУ надав ICU дозвіл на купівлю понад 50% акцій «Укрсиб Кепітал Менеджмент»

АМКУ надав ICU дозвіл на купівлю понад 50% акцій «Укрсиб Кепітал Менеджмент»

«Укрсиб Кепітал Менеджмент» – це частина групи BNP Paribas

Антимонопольний комітет України дозволив групі «Інвестиційний капітал України» (ICU) придбати частку в статутному капіталі «Укрсиб Кепітал Мендежмент».

Згідно з повідомленням відомства, зазначена покупка забезпечить ICU понад 50% голосів у вищому органі управління «Укрсиб Кепітал Менеджмент», повідомляє «Інтерфакс».

Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування.

До її складу входять «Інвестиційний капітал Україна», КУА «Інвестиційний капітал Україна», банк «Авангард» і КУА-АПФ «Трійка Діалог Україна». Раніше співвласником і головою ради директорів групи була Валерія Гонтарєва, яку за пропозицією президента Петра Порошенка парламент у червні 2014 року затвердив на посаду голови НБУ.

Після цього Гонтарева продала свою частку в ICU. Основними партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко з частками 41,7%.

А також Олександр Вальчишен і Володимир Демчишин, який очолював Міністерство енергетики та вугільної промисловості України. Їм належать відповідно 6,58% і 9,99%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті