ДТЕК купує вугілля у своєї шахти в Росії за $95 за тонну

ДТЕК купує вугілля у своєї шахти в Росії за $95 за тонну

У Південно-Африканській Республіці енергохолдинг купує вугілля за $100 за тонну

Енергохолдинг ДТЕК Ріната Ахметова купує вугілля зі свого шахтоуправління «Обухівська» в Ростовській області Росії за ціною $95 за тонну з урахуванням доставки на теплові електростанції (ТЕС) України.

Про це заявив в. о. гендиректора «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Це вугілля обходиться в близько $95 – це вже на станції», – сказав Сахарук і додав, що в квітні з «Обухівська» в країну було поставлено близько 35 000 тонн вугілля, у травні – 85 000 тонн, у планах на червень – поставка 85 000–100 000 тонн вугілля.

Енергохолдинг також закуповує вугілля в Південно-Африканській Республіці (ПАР). «Зараз завантажується судно з ПАР... Ціна – близько $100 на умовах CIF. Це без перевалки в порту і транспортування на станцію», – розповів в. о. гендиректора «ДТЕК Енерго».

За словами Сахарука, собівартість вугілля газової групи, що видобувається на підприємствах холдингу в Україні, у 2016 році склала близько 1700 грн за тонну.

Наразы по газовій групі вугілля спостерігаються активні накопичення на складах, що при збереженні таких темпів вже через місяць може привести до їх затарювання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті