Voloshyn Gallery вдруге бере участь у арт-шоу SCOPE Basel

Voloshyn Gallery вдруге бере участь у арт-шоу SCOPE Basel

Українська галерея представить на ярмарку п’ять молодих митців

Voloshyn Gallery вдруге бере участь у арт-шоу SCOPE Basel
Rudolf_Burda_DEEP CRYPTIC GREEN

Українська галерея Voloshyn Gallery вдруге братиме участь у SCOPE Basel 2017, що проходитиме у рамках тижня мистецтв у Базелі, Швейцарія. Серед учасників очікується 70 галерей з 52 міст 27 країн світу, які будуть не тільки представляти твори художників, а й брати участь у спеціальних заходах, що доповнюють щоденну програму ярмарку – обговорення, виступи, переговори, обмін досвідом.

SCOPE Art Show – ярмарок, що за 17 років свого існування у США, та 11 у Швейцарії, здобув славу злітного майданчика для молодих галерей та художників, внаслідок своєї інноваційної політики та активної підтримки молодого мистецтва. Цього року SCOPE Basel зайняв локацію SCOPE BASEL PAVILION, що усього лише за кілька кварталів від Messeplatz, де проходитиме Art Basel, Unlimited-Art Basel, Design Miami/Basel.

Нагадаємо, що Voloshyn Gallery вже представляла соло-проект Михайла Деяка на SCOPE Basel 2016, та протягом року встигла взяти участь у цьому ж мистецькому ярмарку у Маямі та Нью-Йорку, а тепер знову повертається до Базелю. Тепер галерея покаже вже п'ять авторів – Анну Валієву, Михайла Деяка, Богдана Томашевського, Марію Сулименко (Німеччина) та Рудольфа Бурду (Чеська Республіка).

Максим і Юлія Волошини, що є засновниками Voloshyn Gallery, активно підтримують молодих сучасних українських художників і колекціонують їх роботи. У 2015 році галеристи потрапили в ТОП 30 українських колекціонерів за версією Forbes. У тому ж році Волошини потрапили в ТОП 30 за версією Forbes в номінації «найуспішніші українці у віковій категорії до 30».  

Виставка триватиме з 13 по 18 червня у Базелі, Швейцарія (2017 року, SCOPEBASEL PAVILION | Haus 34 Webergasse 4058 BASEL, SWITZERLAND).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло