Проект змін до Бюджетного кодексу в частині медреформи парламент не підтримав

Проект змін до Бюджетного кодексу в частині медреформи парламент не підтримав

Цей технічний законопроект мав надати можливість втілити законопроект про державні фінгарантії надання медпослуг

Проект змін до Бюджетного кодексу в частині медреформи парламент не підтримав
Фото: pixabay.com

Парламентарі не прийняли за основу законопроект №6329 про внесення змін до Бюджетного кодексу в частині фінансування сфери охорони здоров'я.

Як передає «Інтерфакс-Україна», під час голосування за документ у першому читанні ініціатива не набрала 226 мінімально необхідних голосів.

Парламент не підтримав і направлення проекту закону до профільного комітету на доопрацювання, а також повернення його суб'єкту внесення.

Проект змін до Бюджетного кодексу №6329 йшов у комплексі з законопроектом №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, який є частиною медичної реформи. Верховна Рада прийняла його за основу сьогодні, 8 червня.

Згідно із законопроектом, зокрема, для громадян має бути передбачений гарантований пакет лікарських послуг за рахунок держбюджету. У першому читанні цю законодавчу ініціативу підтримали 227 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту.

«Це технічний законопроект [№6329], який дасть можливість втілити законопроект №6327, який прийняли за основу», – сказала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун під час розгляду проекту медреформи у парламенті на сьогоднішньому пленарному засіданні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло