Рада подовжила ще на два роки дію підвищеного експортного мита на металобрухт

Рада подовжила ще на два роки дію підвищеного експортного мита на металобрухт

За вісім місяців дії підвищеного вивізного мита постачання металобрухту на вітчизняні метпідприємства зросло на 30%

Верховна Рада пролонгувала дію підвищеного вивізного мита на брухт чорних металів у розмірі 30 євро за 1 тонну ще на два роки.

Відповідний законопроект №6382 підтримали 260 депутатів на вечірньому засіданні в четвер, 8 червня.

Голова парламентського комітету з промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, представляючи законопроект, відзначив, що за вісім місяців дії підвищеного вивізного мита вдалося скоротити вивіз сировини, до того ж постачання металобрухту на вітчизняні металургійні підприємства зросло на 30%.

Глава комітету додав, що вже близько 20 країн світу ввели обмеження на експорт металобрухту. За його прогнозами, цей законопроект має принести нашій економіці понад 1 млрд грн на рік внаслідок стабільної роботи металургійних підприємств.

Нагадаємо, 12 липня 2016 року було прийнято Закон про внесення змін до деяких законів України щодо зниження дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку, яким з 15 вересня 2016 року були підвищені ставки експортного мита на металобрухт з 10 євро за тонну до 30 євро. Водночас скасували реєстрацію імпортних контрактів по лому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло