Москвичі знов протестують проти зносу «хрущівок» та насильного переселення

Москвичі знов протестують проти зносу «хрущівок» та насильного переселення

Під час протестів було затримано кілька осіб

Поліція в Москві затримала кілька осіб в п’ятницю, які вийшли на протест рішення парламенту проти спірної програми зносу п’ятиповерхівок і переселення громадян. Про це повідомляє Reuters.

Влада Москви має намір переселити мільйони громадян зі старих будинків радянської епохи до сучасних багатоповерхівок, але побоювання щодо того як саме людей буде переселено засмучує виборців перед президентськими виборами 2018 року.

Десятки москвичів кричали «Ганьба!», коли поліцейські затримали декілька осіб, включаючи і лідера опозиційної партії «Яблоко» Сергія Митрохіна.

Один з учасників протесту сказав, що люди незадоволені планом переселення можуть приєднатись до антиурядової акції в понеділок, яку організовує лідер опозиції Олексій Навальний. «Станеться соціальний вибух. Нас там буде багато (12 червня)», – повідомив учасник проекту, який відмовився називає своє ім’я.

Нагадаємо, тисячі жителів Москви вже протестували проти того ж плану переселення в центрі міста у травні. 

Як повідомлялось, 26 березня по всій Росії почались заплановані раніше мітинги опозиції,пов’язані з корупцією в уряді Дмитра Медвєдєва. Влада оголосила більшу частину мітингів несанкціонованими і провела масові арешти учасників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті