Товарообіг між Україною та Шрі-Ланкою виріс до $100 млн

Товарообіг між Україною та Шрі-Ланкою виріс до $100 млн

Україна може постачати в Шрі-Ланку промислові товари

Обсяг взаємної торгівлі між Україною та Шрі-Ланкою в 2016 році виріс майже в 4 рази і склав $100 млн, повідомив на своїй сторінці в Facebook міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Також Кубів заявив, що хоча в 2016 році обсяг взаємної торгівлі зріс майже в 4 рази і склав більше $100 млн, є значно більший потенціал можливостей у багатьох галузях.

За його словами, незабаром планується розпочати роботу Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

«До речі, Шрі-Ланка саме розвиває власну інфраструктуру, тому запропонував включити українських висококласних фахівців у цій сфері для реалізації шрі-ланкійських проектів», – додав Кубів.

Україна може постачати в Шрі-Ланку промислові товари, серед яких продукція металургії, хімічної промисловості та сільського господарства.

Також важливою сферою співпраці є туризм між країнами.

Нагадуємо, що взаємна торгівля між Україною і Казахстаном в залежності від категорії товарів демонструє зростання на 15–25% з початку року, порівняно з показниками за такий самий період 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло