Три мільярди Януковича: Україна протягом двох тижнів подасть апеляцію у Лондоні

Три мільярди Януковича: Україна протягом двох тижнів подасть апеляцію у Лондоні

Мінфін інформує громадськість про стан провадження щодо так званого російського боргу

Три мільярди Януковича: Україна протягом двох тижнів подасть апеляцію у Лондоні
Маєток Януковича "Межигір'я"
Фото: pixabay.com

Міністерство фінансів продовжує інформувати про перебіг провадження, яке триває у англійському суді стосовно єврооблігацій на суму $3 млрд, які нібито були випущені Україною у грудні 2013 року та 100% яких було придбано Російською Федерацією.

Як пояснює прес-служба Мінфіну, на засіданні, що відбулося у англійському суді 26 травня 2017 року, суддя Блер продовжив термін подання апеляції України на 14 днів (з 9 червня 2017 року до 23 червня 2017 року).

Відповідно, Україна подасть документи щодо апеляційного оскарження у цей продовжений термін, тобто, до 23 червня.

Зазначимо, 18 травня міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що Україна планує 10 червня подати апеляцію на рішення Високого суду Лондона у справі щодо виплати кредиту в $3 млрд, який в грудні 2013 року отримав український уряд від РФ, що називають «боргом Януковича».

Міністр тоді уточнив, що цей термін відповідає раніше визначеному, проте додав, що його можуть змістити у межах одного дня.

Нагадаємо, Високий суд Лондона 29 березня схвалив прискорений розгляд позову РФ до України щодо євробондів на $3 млрд.

Суддя відкинув всі аргументи української сторони, в тому числі зняв з РФ звинувачення у політичному тиску на Україну. У результаті Київ заявив про намір оскаржувати рішення Високого суду Лондона, оскільки суд дав дозвіл на подачу апеляції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло