Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Трамп забоявся приїжджати у Великобританію через ризик протестів

Трамп забоявся приїжджати у Великобританію через ризик протестів

Мер Лондона вимагає скасувати запрошення Трампу на державний візит в країну

Трамп забоявся приїжджати у Великобританію через ризик протестів
Протести в Британії проти візиту Трампа в 2017 роцi
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп у телефонній розмові повідомив прем’єр-міністру Великобританії Терезі Мей, що не хоче здійснювати державний візит в Об’єднане Королівство, поки є ризик протестів з боку британської громадськості, повідомляє The Guardian.

Його візит відкладається на невизначений час, заявив Трамп.

Телефонна розмова відбулася кілька тижнів тому, за словами радника з Даунінг-стріт, який був присутній у кімнаті. За його словами, заява американського президента дуже здивувала британського прем'єра.

Мей запросила Трампа в Британію через сім днів після його інаугурації під час відвідин Білого дому – точніше, передала запрошення від королеви Великобританії Трампу та його дружині Меланії здійснити державний візит, і була рада, що запрошення прийняли.

Чинний посол США в Великобританії, Льюїс Люкенс, вступив у конфлікт із Трампом минулого тижня, ставши на захист Садіка Хана, мера Лондона. Трамп, використавши вирвану з контексту цитату мера про те, що не варто хвилюватися через збільшення військових на вулиці після теракту на Лондонському мосту, розкритикував Хана за його «байдужість».

Прес-служба Хана вказала Трампу на помилку, але той знову вороже відповів у Твіттері, що мер робить «жалюгідні вибачення».

Після цього Садік Хан звернувся до британського парламенту з вимогою скасувати запрошення Трампа до країни. Однак це неможливо, бо запрошення не містило конкретної дати, пише видання.

«Вітаю рішення Трампа (не їхати в Британію – ред.), – зазначив лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін у своєму Твіттері. – Особливо після його нападів на мера Лондона і виходу з Паризької кліматичної угоди».

«Отже, Трамп занадто наляканий, щоб їхати у Великобританію. І хто сказав, що протести не працюють?» – зазначив Х'ю М'юїр, редактор аналітичного відділу The Guardian.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті