Банки Бахрейну заморозять усі рахунки та активи катарців, що потрапили до «чорного списку»

Банки Бахрейну заморозять усі рахунки та активи катарців, що потрапили до «чорного списку»

До списку терористів зараз входить 59 осіб та 12 організацій

Центральний банк Бахрейну наказав банкам, що функціонують у королівстві, заморозити активи та банківські рахунки 59 осіб та 12 організацій, пов’язаних з Катаром, яких група арабських країн на чолі з Саудівською Аравією, звинуватила у зв’язках з тероризмом. Про це повідомляє Reuters, із посиланням на місцеве інформагентство BNA.

Цей крок став продовженням розірвання дипломатичних зв’язків Саудівською Аравією, ОАЕ, Єгиптом, Бахрейном, Лівією, Єменом, Мальтою та Маврикієм із Катаром.

«Центральний банк видав директиву для всіх фінансових установ, ліцензованих у Бахрейні, щодо заморожування рахунків, інвестицій, страхових полісів і усіх операцій фізичних та юридичних осіб, яких було внесено до списку терористів», – повідомило BNA.

У заяві також йдеться, що центральний банк також попросив банки надавати будь-яку інформацію стосовно осіб, що входять до цього списку.

Центральний банк ОАЕ дав аналогічне розпорядження банкам, які працюють у країні в п’ятницю. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло