Промінвестбанк хоче через суд стягнути з «Укрзалізниці» 760 млн грн

Промінвестбанк хоче через суд стягнути з «Укрзалізниці» 760 млн грн

«Укрзалізниця» просить Кабмін, НБУ і РНБО роз'яснити процедуру погашення боргу перед «дочкою» російського Внєшекономбанку

Промінвестбанк просить Господарський суд Києва стягнути з публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» $21,1 млн і 204,6 млн грн. Про це свідчать матеріали суду, передають Українські Новини.

5 травня Госпсуд Києва порушив провадження за позовом Промінвестбанку до «Укрзалізниці» про стягнення $12,6 млн і 121,3 млн грн. Крім того, 10 травня суд зареєстрував ще один позов щодо стягнення ще $8,6 млн і 83,3 млн грн.

Як повідомлялося, наприкінці травня «Укрзалізниця» звернулася до Кабінету міністрів, Національного банку та РНБО з проханням роз'яснити процедуру погашення її боргу перед Промінвестбанком.

Зокрема, компанія просить роз'яснити, чи підпадає під дію рішення РНБО про проведення операцій з погашення зобов'язань за кредитами отриманими в банках, які потрапили під санкції.

Нагадаємо, Промінвестбанк заснований в 1992 році та контролюється російським Внєшекономбанком.

У березні РНБО ввела санкції проти банків з російським державним капіталом.

2016 рік Промінвестбанк закінчив зі збитками 5,8 млрд грн, І квартал – зі збитком 170,4 млн грн.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк посідав 13-те місце (25,6 млрд грн) серед 90 діючих банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло