ІДІЛ закликав до терористичних атак в США, Європі, Росії та інших країнах

ІДІЛ закликав до терористичних атак в США, Європі, Росії та інших країнах

Лідер терористичного угрупування поширив заклик через Telegram

ІДІЛ закликав до терористичних атак в США, Європі, Росії та інших країнах
фото Shutterstock

Аудіоповідомлення, яке надійшло від офіційного представника «Ісламської держави», закликає послідовників терористичної організації розпочати атаки в США, Європі, Росії, Австралії, Іраці, Сирії, Ірані та на Філіппінах під час ісламського священного місяця Рамадану. Про це повідомляє Reuters.

Аудіокліп було поширено у понеділок на каналі «Ісламської держави» в Telegram, додатку для обміну повідомленнями. Повідомлення приписують офіційному представнику бойової групи Абі аль-Хасану аль-Мухаджиру.

Достовірність запису не може бути перевірена, але голос на звуковому повідомленні був таким самим, як і на попередньому записі, який імовірно належить речнику терористичної організації.

«О леви Мосула, Ракки та Тал Афара, нехай Бог благословить ці чисті руки та яскраві обличчя, звинувачуйте зневажених і відступників і боріться з ними силою однієї людини, – сказав аль-Мухаджир. – Нашим братам за вірою та духом у Європі, Америці, Росії, Австралії та інших країнах. Ваші брати на нашій землі зробили все правильно, тому беріть їх за взірець і робіть так, як зробили вони». (Зневаженими називають мусульман-шиїтів.)

Нагадаємо, ІДІЛ є активним користувачем соціальних мереж, використовуючи їх для пропаганди своїх успіхів та для вербування нових послідовників. З 2016 року терористична організація почала активно використовувати Telegram.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло