Між ВТБ Банком та VS Energy ще один борговий конфлікт

Між ВТБ Банком та VS Energy ще один борговий конфлікт

VS Energy - одна з провідних українських компаній, що керують проектами, якоі успішно реалізуються в ряді економічних галузей країни

25 квітня Госпсуд м. Києва порушив провадження в справі за позовом ПАТ «Готель «Прем`єр Палац» до ВТБ Банку щодо визнання укладеним договору №29 від 22.02.2017 про внесення змін до кредитного договору № 37ВД від 20.07.2007.

Про це повідомляє FINbalance.

У держреєстрі кінцевими бенефіціарами Готелю «Прем`єр Палац» значаться громадяни Латвії Берзінс Дідзіс і Дамбінс Віліс, громадянка Франції Наталія Селіванова, громадянин Німеччини Геннадій Соколов.

Водночас компанію пов’язують з російською групою VS Energy, яка окрім готельного бізнесу, в Україні контролює кілька обленерго (у т.ч. Київобленерго, Одесаобленерго, Рівнеобленерго, Житомиробленерго тощо). Бенефіціарами групи вважаються Михайло Воєводін, Євген Гіннер, Олександр Бабаков, Михайло Спектор.

Додамо, що в грудні 2016 року ВТБ Банк звернувся з позовом до «Одесаобленерго» щодо стягнення $15 млн боргу.

Російська група ВТБ розглядає сценарій закриття бізнесу в Україні, оцінюючи свої втрати при його реалізації на рівні 25–27 млрд рублів (близько 11,6–12,6 млрд грн), заявив глава ВТБ Андрій Костін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло