Apple дала «зелене світло» «зеленій облігації» на $1 млрд

Apple дала «зелене світло» «зеленій облігації» на $1 млрд

Таким чином компанія відреагувала на вихід США з паризької кліматичної угоди

Apple дала «зелене світло» «зеленій облігації» на $1 млрд
фото Shutterstock

Apple у вівторок випустила «зелену облігацію» на $1 мдрд, призначену для фінансування проектів в області чистої енергії та навколишнього середовища. Про це повідомляє Reuters.

Пропозиція з’явилась через рік після того, як технологічний гігант випустив першу «зелену облігацію» на $1,5 млрд – найбільшу, яка була випущена в США – у відповідь на Паризьку угоду 2015 року.

Apple заявляє, що її друга «зелена облігація» має на меті показати, що бізнес, як і раніше, підтримує реалізацію цілей угоди 194 держав.

«Лідерство бізнес-спільноти має важливе значення для усунення загрози зміни клімату та захисту нашої спільної планети», – казала Ліза Джексон, віце-президент компанії Apple з питань навколишнього середовища, політики та соціальних ініціатив.

Як повідомлялось, генеральний директор компанії Тім Кук був одним з декількох керівників, які безпосередньо звертались до Трампа, перш ніж він прийняв рішення щодо виходу з угоди.

Технологічний гігант повідомив, що виручка від продажу «зелених облігацій» буде використовуватись для фінансування відновлюваних джерел, енергоефективності на об’єктах та ланцюгу поставок Apple та закупівлі більш безпечних матеріалів для своєї продукції.

Пропозиція також передбачає особливу увагу до «озеленення» ланцюга поставок компанії та переходу на використання лише відновлюваних ресурсів або перероблених матеріалів, що дозволить знизити потребу у видобутку рідкоземельних матеріалів.

Минулого року, Apple виділила $442 млрд з продажу першої облігації на 16 різних проектів починаючи з відновлювальних джерел енергії до переробки.

Одним з таких проектів стала роботизована система Liam, яка може вилучати із вже непрацюючих iPhones такі цінні матеріали як срібло та вольфрам для подальшої переробки.

У 2016 році було видано зелених облігацій на суму $81 млрд, що вдвічі перевищило їх кількість за 2015 рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло