Світовий банк виділить на допомогу Афганістану $500 млн

Світовий банк виділить на допомогу Афганістану $500 млн

Допомога буде спрямована на стимулювання економіки та вирішення ряду соціальних проблем

Світовий банк у вівторок ухвалив виділення $500 млн Афганістану, щоб підтримати ряд проектів для стимулювання економіки, допомогти поліпшити якість надання послуг в п’яти містах та на підтримку афганських біженців. Про це повідомляє Reuters.

За даними банку, шість грантів, в тому числі і гроші донорів на суму $520 млн будуть спрямовані на підтримку афганського уряду «в період невизначеності із значними економічними ризиками».

«Пакет допоможе Афганістану із біженцями та бідним населенням, стимулюватиме розвиток п’яти міст, розширить електрифікацію, підвищить продовольчу безпеку і сприятиме побудові сільських доріг», повідомив Світовий банк у своїй заяві.

У травні Світовий банк відзначив зростання економіки країни цього року,але вважає його недостатнім для забезпечення населення необхідною кількістю робочих місць.

Найбільша частина пакету, приблизно $205,4 млн підуть на підтримку громад, що постраждали від повернення біженців з Пакистану та Ірану, $100 млн  – на підтримку реформ та розвитку бізнесу для бідних прошарків населення,$20 млн –  на покращення послуг у п’яти містах, $29,4 млн – на створення запасів пшениці та їх зберігання і $60 млн будуть витрачені на електрифікацію однієї із провінцій. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло