Впроваджуємо світові технології в Україні - створили мобільний гаманець Vodafone Pay

Впроваджуємо світові технології в Україні - створили мобільний гаманець Vodafone Pay

«Vodafone Україна» і Mastercard зробили спільний проект

Впроваджуємо світові технології в Україні - створили мобільний гаманець Vodafone Pay
Фото: pixabay.com

Мобільний оператор «Vodafone Україна» спільно з Mastercard презентували мобільний додаток Vodafone Pay для поповнення мобільних рахунків, оплати товарів і послуг, а також здійснення грошових переказів.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Сьогодні ми перетворюємо смартфон будь-якого українського абонента на мобільний гаманець і робимо світові технології доступними для кожного українця, який завантажить це додаток», – повідомила генеральний директор «Vodafone Україна» Ольга Устинова під час презентації проекту в середу.

За її словами, додаток сумісний з будь-якими операційними системами на мобільних телефонах. Безпека додатку буде забезпечуватися за допомогою подвійної верифікації користувача – через PIN-код, відбиток пальця, а також через унікальне слово-пароль.

«Vodafone Україна» ( «ВФ Україна») – другий за розмірами оператор мобільного зв'язку в Україні. До кінця 2016 року обслуговував в Україні близько 20,9 млн абонентів. У оператора – близько 500 магазинів по всій країні.

«Vodafone Україна» на 100% належить Prelludium B.V. (Нідерланди) і є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-йоркській фондовій біржі під кодом MBT.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло