Toyota «іде у наступ» за першість на ринку автомобілів-безпілотників

Toyota «іде у наступ» за першість на ринку автомобілів-безпілотників

Автовиробник взяв курс на потужне виробництво і тісне співробітництво з технологічними компаніями

Автовиробник Toyota розглядатиме питання щодо злиття або поглинення для отримання нових автомобільних технологій, в тому числі технологій автономного управління, заявив президент компанії в середу. Про це повідомляє Reuters.

На щорічному зібранні акціонерів президент Toyotа Акіо Тойода повідомив, що другий за величиною автовиробник у світі почав впроваджувати технології автономного управління у свої автомобілі дещо пізніше ніж конкуренти,але зараз буде діяти більш агресивно у розширенні цієї області.

«Автопромисловість переживає значні зміни і ті проблеми і ідеї, які ми думали виникнуть в далекому майбутньому, можуть вплинути на нас вже завтра, тому нам слід іти в наступ, – сказав він. – Ми щорічно інвестуємо 1 трлн єн ($9,08 млрд) в науково-дослідні та дослідницько-конструкторські роботи, але цього може бути недостатньо. Нам необхідно розглянути всі варіанти, включно із злиттям або поглиненням, щоб вижити в майбутньому».

Оскільки розростання галузі автомобілів-безпілотників все більше стирає межі між автовиробниками та технологічними компаніями, світові автовиробники намагаються розширити свою роль шляхом збільшення інвестицій у дослідження, розробки та технологічні компанії.

Toyota інвестувала $1 млрд у науково-дослідницький інститут штучного інтелекту та узгодила технологічні партнерські відносини із Microsoft та Uber Technologies. Автовиробник також відкритий до співпраці із компаніями, які не входять до її групи постачальників, щоб придбати більше програмного забезпечення для своїх автоматизованих автомобільних систем.

Toyota планує випустити на вулиці свої перші безпілотники у 2020 році. Між тим їїголовні суперники Nissan та General Motors мають аналогічні плани.

Як повідомлялось, раніше Toyota припинила своє партнерство з Tesla Motors. Японський автовиробник не бачить необхідності в об’єднання з Tesla у розвитку електромобілів, оскільки автовиробник нарощує зусилля з їх розробки самостійно.

Нагадаємо,Toyota озвучила сподівання, що стартап виробника – літаючі автомобілі SkyDrive візьмуть участь у запаленні Олімпійського вогню в Токіо в 2020 році. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло