Ратифікація угоди Україна – ЄС: Нідерланди опублікували підписаний королем документ

Ратифікація угоди Україна – ЄС: Нідерланди опублікували підписаний королем документ

Акт про ратифікацію угоди набуде чинності завтра, 15 червня

Ратифікація угоди Україна – ЄС: Нідерланди опублікували підписаний королем документ
Віллем-Олександр, король Нідерландів
Фото Ministerie van Defensie

У Нідерландах опублікували закон, яким вводиться в дію ратифікація Угоди про асоціацію Україна – ЄС. Документ опубліковано в офіційному виданні Staatsblad.

«Ми, Віллем-Олександр, милістю Божою, король Нідерландів, принц Оранський-Нассау, і так далі, кожен, хто це побачить, почує або прочитає, має знати: Нами вирішено, що закон від 8 липня 2015 року про затвердження Угоди про асоціацію між Європейським союзом і Європейським співтовариством з атомної енергії та їх держав – членів з одного боку і України з іншого боку, укладеної в Брюсселі 27 червня 2014 року, набуває чинності», – йдеться в тексті документа.

Згідно з текстом акта, він вступає в силу наступного дня після дати випуску Бюлетеня, тобто 15 червня.

Тепер, за процедурою, Нідерланди передадуть ратифікаційні грамоти в Брюссель.

Як відомо, 6 квітня 2016 року на консультативному референдумі у Нідерландах проти Угоди про асоціацію Україна – ЄС проголосували 61% голландців, які прийшли на дільниці. Уряд Нідерландів взяв до уваги результати референдуму і повернув питання про ратифікацію до парламенту.

Нагадаємо, 30 травня Сенат Нідерландів (верхня палата парламенту) проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом 23 лютого. Після того, як ратифікаційні грамоти підписує король Нідерландів, їх надсилають до Брюсселя.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло