Ryanair хоче придбати нові моделі Boeing великої місткості

Ryanair хоче придбати нові моделі Boeing великої місткості

В найближчих планах авіакомпанії перевозити 160 мільйонів пасажирів на рік

Ryanair хоче придбати нові моделі Boeing великої місткості
737 Max
Фото boeing.com

Ірландський авіаперевізник Ryanair розглядає можливість придання у американського авіавиробника Boeing Co. літаків нових модифікацій моделі 737 Max зі збільшеною кількістю посадкових місць, заявив директор з маркетингу компанії Кенні Джейкобс. Про це повідомляє Irish Times.

Джейкобс повідомив, що на разі компанія розглядає пропозиції замовлення моделі Max 10 на додачу до існуючої угоди з американським авіавиробником.

Зараз Ryanair використовує лише моделі з 737 по 800, яких має у розпорядженні більше 300 одиниць. Авіакомпанія повідомляє, що до 2024 року матиме флот із 520 літаків і можливість перевозити 160 мільйонів пасажирів на рік.

Моделі 737-800 вміщують на борту 189 пасажирів, в той час як нові моделі можуть перевозити до 220 осіб.

Джейкобс також закликав ЄС і Великобританію розробити цього року нову двосторонню угоду щодо авіації, таким чином підготуватись до «м’якого Brexit». Він певен, що звісно «м’який Brexit» сам по собі питання відкритого авіапростору не вирішить, але додав, що його підтримка демократичною юніоністською партією, яка в вочевидь допоможе повернути консервативне правління меншості Терези Мей, була позитивним кроком.

Нагадаємо, в результаті «провальних» парламентських виборів у Великобританії 8 червня утворився «підвішений» парламент. Для формування уряду меншості консервативна партія Терези Мей звернулась до ірландської демократичної юніоністської партії. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло