Суркіси продають три обленерго – ЗМІ

Суркіси продають три обленерго – ЗМІ

Мова про «Тернопільобленерго», «Прикарпаттяобленерго» і «Львівобленерго»

Брати Григорій та Ігор Суркіси ведуть переговори про продаж акцій своїх енергодистрибуційних компаній «Тернопільобленерго», «Прикарпаттяобленерго» і «Львівобленерго».

Про це повідомили «Економічній правді» джерела, наближені до Адміністрації президента.

За словами співрозмовника видання, угода не стосуватиметься «Запоріжжяобленерго», яке також входить до сфери інтересів Суркісів.

Ціни майбутньої операції джерело не повідомило, уточнивши тільки, що в пакеті угоди обговорюється можливість повернення активів братів, контроль над якими вони втратили внаслідок націоналізації Приватбанку.

До того ж стало відомо, що Григорій Суркіс змушений продати обленерго, щоб закрити борги ФК «Динамо». Інформацію про це розміщено на сторінці ФК у Facebook.

Зазначимо, нещодавно стало відомо, що протягом року «Львівобленерго» провело через систему Prozorro 733 тендери на загальну суму 502 млн грн, з них 342 млн грн отримали фірми, близькі до керівництва компанії

Журналісти проаналізували закупівлі ПАТ «Львівобленерго» з квітня 2016 року до кінця березня 2017-го. Як з'ясувалося, 11 фірм з числа частих підрядників компанії – безпосередньо або побічно пов'язані з менеджерами обленерго Ігоря Суркіса, зокрема, «Львівобленерго» і «Прикарпаттяобленерго».

Найбільшу частку закупівельного бюджету «Львівобленерго» отримали фірми саме з орбіти менеджерів «Прикарпаттяобленерго».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло