Відвідувачі Олімпійських ігор у Токіо зможуть пересуватись містом на безпілотних «робокарах»

Відвідувачі Олімпійських ігор у Токіо зможуть пересуватись містом на безпілотних «робокарах»

Японська компанія ZMP планує запустити службу замовлення безпілотних таксі до 2020 року

Відвідувачі Олімпійських ігор у Токіо зможуть пересуватись містом на безпілотних «робокарах»
Фото з http://robottaxi.com

Японська компанія-виробник робототехніки ZMP почала співпрацю з оператором таксі у Токіо, задля реалізації планів щодо запуску безпілотного таксі в місті до відкриття Олімпійських Ігор в 2020 році. Про це повідомляє Reuters.

Японські служби таксі, які зіштовхнулись з кризою дефіциту працівників через старіння нації,  зацікавились впровадженнями нових технологій. Ще однією загрозою для цього сектору може стати зростання конкуренції, за умови якщо уряд дозволить до нього увійти райдшерінговим службам, таким як Uber.

«Безпілотні таксі та галузь перевезення пасажирів в цілому, можуть зростати і процвітати разом», сказав президент компанії Хісаши Танігучі, після оголошення про партнерство компанії із службою таксі Hinomaru.

До автопарку Hinomaru входить 607 автомобілів і ця служба таксі входить до топ-десяти фірм, які надають послуги таксі у Токіо.

«Ми намагаємось збільшити різноманіття, наймаючи на роботу випускників, жінок та іноземців, але і цього не досить для послаблення дефіциту робочої сили, – сказав президент Hinomaru Казутака Томіта. – Нам доведеться компенсувати нестачу ресурсів технологією автономного водіння».

ZMP займається розробкою апаратних засобів та програмного забезпечення  на основі  лазерних та стерео камер, які компанія має намір продавати транспортним компаніям та автовиробникам.

ZMP почала тестування свої автономних «робокарів» на дорогах Токіо у 2016 році. 

Нагадаємо, стартап автовиробника Toyota анонсує участь своїх літаючих автомобілів SkyDrive у церемонії запалення Олімпійського вогню під час Олімпійських Ігор 2020 року. 

Дивіться, що показали японські компанії на виставці озброєння MAST 2017 і як уряд Японії підтримує оборонну промисловість країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло