Хедж-фонд Jana Partners заробить $300 млн від продажу Whole Foods

Хедж-фонд Jana Partners заробить $300 млн від продажу Whole Foods

Гендиректор Whole Foods переконаний, що фонд хоче знищити репутацію компанії та нажитись на ній

Хедж-фонд Jana Partners заробить $300 млн від продажу Whole Foods
фото Whole Foods Market

Jana Parnters, хедж-фонд,який головаWhole Foods Market Джон Маккі назвав «жадібними виродками», заробить близько $300 млн від продажу продуктової мережі Amazon.com. Про це повідомляє Reuters.

Комісія з цінних паперів та бірж США повідомила у квітні, що хедж-фонд, на чолі з Баррі Розенштейном, володіє 9% акцій Whole Foods. Jana Partners придбав 26 074 830 акцій на загальну суму $794,5 млн станом на 27 травня 2017 року.

Нагадаємо, Amazon.com повідомив у п’ятницю, що збирається придбати Whole Foods за 13,7 млрд.

Jana Partners, другий за величною інвестор Whole Foods, підштовхував компанію працювати краще та найняти нових керівників з досвідом роботи у роздрібній торгівлі, сфері технологій, фінансів та нерухомості, а також тиснув на мережу супермаркетів розглянути пропозицію продажу.

Whole Foods не прийняла рекомендації фонду. У травні компанія назвала нового фінансового директора та п’ять незалежних директорів,яких не було у списку запропонованому Jana.

«Нам треба ставати кращими і ми це робимо, – сказав генеральний директор Whole Foods Джон Маккі в інтерв’ю цього місяця, – Але ці хлопці просто хочуть нас продати, оскільки думають, що зможуть заробити 40% або 50% за короткий час. Вони жадібні покидьки, і використовують пропаганду, щоб знищити мою репутацію та репутацію Whole Foods, це їхні власні інтереси».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло