Гройсман ініціював конкурс стартапів на 1,5 млн грн

Гройсман ініціював конкурс стартапів на 1,5 млн грн

Конкурс проводиться для стартапів, що працюють з даними

Кабінет міністрів за підтримки USAID та UKAID ініціював конкурс стартапів Open Data Challenge. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Гройсман зазначив, що за рік Україна значно підвищила свої позиції у міжнародних рейтингах відкритості даних, таких як Open Data Barometer (+18 позицій) та Open Data Index (+24 позиції).

«Держава відкриває дані не лише для підвищення прозорості й боротьби з корупцією, а й для стимулювання розвитку комерційних та громадських проектів на базі відкритих даних, які мають величезні перспективи (наприклад, сьогодні Direct Open Data Market Size EU оцінюється на рівні 60 млрд євро)», – написав він.

«Саме з цією метою уряд України за підтримки USAID Ukraine та UKAid ініціював конкурс стартапів на базі відкритих даних Open Data Challenge – ідеатони в містах України. Призовий фонд першого циклу – 1,5 млн гривень», – заявив прем’єр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло