Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Jaguar Land Rover не боїться Brexit

Jaguar Land Rover не боїться Brexit

Автовиробник збирається найняти 5 000 нових працівників, не зважаючи на політичну нестабільність у Великобританії

Jaguar Land Rover не боїться Brexit
фото http://www.jaguarlandrovercareers.com

Найбільший автовиробник Великобританії Jaguar Land Rover (JLR) збирається найняти 5000 осіб персоналу, оскільки нарощує навички в області виробництва безпілотних автомобілів та електрокарів. Набирати нових працівників компанія збирається не зважаючи на початок перемовин щодо Brexit. Про це повідомляє Reuters.

Компанія JLR, у якій по усьому світу працює 40 000 осіб, заявила, що планує найняти 1000 інженерів з електронних та програмних засобів, а також 4 000 додаткового персоналу, включаючи працівників виробництва, більшість з яких будуть працювати у Великобританії.

Процес найму відбуватиметься протягом наступних 12 місяців, в той час як Британія проводитиме перемовини із ЄС щодо виходу із його складу.

Автовиробник, який належить індійській компанії Tata Motors, випустить свій перший електрокар I-PACE в Австрії, але має намір випускати такі ж моделі і в Британії, якщо компанія отримає підтримку зі сторони уряду та академічних кіл.

Автовиробники також беруть участь у створенні екологічно чистих автомобілів і працюють над зменшенням часу заряджання автомобілів, щоб вдовольнити зростаючий попит клієнтів і відповідати встановленим цілям з чистоти повітря. Однак в Британії для цього бракує виробничих потужностей.

Заява компанії у неділю відбулась на тлі намагань прем’єр міністра Великобританії Терези Мей укласти угоду з Демократичною юніоністською партією після провальних парламентських виборів 8 червня.

Ця новина стала приємною подією, оскільки перспектива політичної невизначеності спричинила падіння впевненості бізнесу за останній час. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті