Alkemi Limited збільшила участь у статутному капіталі ТАСкомбанку до 99,87%

Alkemi Limited збільшила участь у статутному капіталі ТАСкомбанку до 99,87%

Відповідна інформація надійшла у банк 19 червня

Компанія Alkemi Limited з Кіпру збільшила участь до 99,8685% з 99,7404% у статутному капіталі ТАСкомбанку, що належить екс-голові НБУ Сергію Тігіпку і займає 20-е місце за розміром активів на ринку. Про це повідомив банк у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з повідомленням, передає «Інтерфакс», відповідна інформація надійшла у банк 19 червня.

Зазначимо, власником 49% капіталу Alkemi Limited є кіпрська компанія Bailican Limited, що входить до групи «ТАС» і знаходиться у власності екс-віце-прем'єра Сергія Тігіпка (99,99% акцій).

Заснований в 1989 році ТАСкомбанк також входить до групи «ТАС», яка є однією з найбільших фінансово-промислових груп України і розвиває чотири основних напрямки бізнесу: фінансовий, промисловий, венчурний і нерухомість.

За підсумками діяльності в січні-березні 2017 року ТАСкомбанк одержав 3,91 млн грн чистого прибутку, що в 10,625 рази більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Згідно з фінансовим звітом банку, оприлюдненим в системі розкриття інформації НКЦБФР, його чистий процентний дохід у звітному періоді зріс в 3,75 рази – до 126,434 млн грн. 

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 12 червня визначив ТАСкомбанк приймають банком при виведенні з ринку визнаного неплатоспроможним Діамантбанку

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло