Приймаючим банком для неплатоспроможного Діамантбанку ФГВФО встановив ТАСкомбанк

Приймаючим банком для неплатоспроможного Діамантбанку ФГВФО встановив ТАСкомбанк

ТАСкомбанк належить екс-голові НБУ Сергію Тігіпку

ТАСкомбанк, що належить екс-голові НБУ Сергію Тігіпку і займає 20-е місце за розміром активів на ринку, виступить інвестором у вирішенні проблем визнаного неплатоспроможним Діамантбанку.

Відповідне рішення прийняв ФГВФО. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook глава правління Діамантбанку Олег Ходачук.

Нагадаємо, 24 квітня НБУ визнав Діамантбанк неплатоспроможним, посилаючись на те, що фінустанова станом на 1 квітня не забезпечила досягнення встановленого центробанком мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу на рівні 5%. 

А 30 травня директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін журналістам повідомив наступне: «У відношенні Діамантбанку кваліфікований поки тільки один інвестор – ТАСкомбанк. Вони претендують і на перехідній банк, і на активи з пасивами». 

Про подачу заявки у ФГВФО інвестором, готовим брати участь у виведенні Діамантбанку з ринку двома з трьох можливих способів – шляхом перехідного або у якості банку, що приймає активи і пасиви, – свого часу повідомив і глава правління Діамантбанку Олег Ходачук

При цьому Ходачук висловив сподівання, що Фонд задовольнить цю заявку, аби уникнути ліквідації. За даними екс-керівника Діамантбанку, потенційний інвестор сплатив гарантійний внесок і готовий направити на формування статутного капіталу перехідного банку 500 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло