Bosch інвестує найбільшу в історії суму у виготовлення деталей для безпілотних авто

Bosch інвестує найбільшу в історії суму у виготовлення деталей для безпілотних авто

Компанія збирається вкласти в будівництво заводу 1 млрд євро

Bosch інвестує найбільшу в історії суму у виготовлення деталей для безпілотних авто
фото Bosch

Найбільший у світі постачальник деталей для автомобільної галузі, німецька компанія Bosch побудує завод із виробництва мікрочіпів, які будуть використовуватися в автомобілях з автопілотом. Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія збирається вкласти в завод 1 млрд євро – це найбільша інвестиція в історії.

Завод в Дрездені, Німеччина почне виробляти чіпи, необхідні для автономних транспортних засобів, розумних будинків та інтернет-орієнтованої міської інфраструктури в 2021 році, сказано прес-релізі компанії. Будівництво заводу завершиться в 2019 році, на ньому працюватиме не менше 700 працівників.

Офіційний представник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт підтвердив цю інформацію.

«Bosch оголосив про плани виробництва мікрочіпів, це дуже важливе рішення в сфері дигіталізації і найбільше інвестиційне рішення, яке створить нові високотехнологічні робочі місця, канцлер вітає його», – сказав Зайберт.

Bosch – це один з найбільших в Європі виробників продукції в таких галузях: машинобудування, автомобільні вузли та комплектуючі, виробництво інструментів, діагностичних та керуючих механізмів та пристроїв; будівельна та побутова техніка; теплова та солярна техніка; системи зв'язку та безпеки.

У групу компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 350 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів та обслуговування компанія Bosch представлена майже в 150 країнах.

Нагадаємо, нещодавно німецька прокуратура почала розслідування відносно компанії Bosch, яка може бути опосередковано причетною до дизельного скандалу навколо автовиробника Daimler.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло