Німецька прокуратура взялася за Bosch

Німецька прокуратура взялася за Bosch

Компанія причетна до виготовлення «нечесного» ПЗ в справі «Дизельгейту»

Німецька прокуратура взялася за Bosch
фото Shutterstock

Німецька прокуратура почала розслідування відносно компанії Bosch, яка може бути опосередковано причетною до дизельного скандалу навколо автовиробника Daimler. Про це повідомляє Reuters.

Bosch постачає для німецьких автовиробників ключові компоненти і деталі, які використовуються при створенні дизельних двигунів.

«Проводиться розслідування щодо пособництва в шахрайстві», – повідомив речник прокурора Штутгарта. Він додав, що розслідування щодо Bosch почалося кілька тижнів тому в рамках справи про дизельні двигуни компанії Daimler, власника марки Mercedes-Benz.

Bosch постачає Daimler програмне забезпечення для управління двигуном, і прокурори розслідують використання автоконцерном нелегального ПЗ, щоб обдурити тести викидів.

Підозру щодо Bosch висунуто в зв’язку з тим, що компанія вже була причетною до маніпуляції з програмним забезпеченням та заниженням реальних показників викидів у справі «Дизельгейту», коли вона постачала таке ж ПЗ для Volkswagen AG.

Представник Bosch зазначив, що у зв’язку з делікатним правовим характером справи Bosch не даватиме коментарів щодо питань, які перебувають в процесі розслідування».

«У справі Daimler ведеться розслідування відносно співробітників Bosch через підозру в співучасті», – наводить видання слова представника прокуратури.

Цього тижні прокуратура обшукала офіси Daimler в рамках розслідування справи про викиди дизельними двигунами і заявила, що до справи причетні американські посадовці.

Раніше цього місяця федеральний суддя США виніс рішення про те, що Bosch має виплатити $327,5 млн власникам дизельних автомобілів VW у США за роль компанії в розробці двигунів. Bosch своєї провини не визнає.

Нагадаємо, кілька днів тому департамент юстиції США подав позов проти Fiat Chrysler. Причиною стало програмне забезпечення автомобілів, яке дозволило їм пройти лабораторні дослідження на токсичність вихлопних газів.

Як повідомлялося, Volkswagen виплатить найбільший в історії США штраф у справі «Дизельгейту».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло