ПриватБанк і ДІУ співпрацюватимуть в сфері іпотечного кредитування і лізингу житла

ПриватБанк і ДІУ співпрацюватимуть в сфері іпотечного кредитування і лізингу житла

Співпраця надасть можливість впровадити нові сучасні програми забезпечення житлом українців

ПриватБанк підписав меморандум про співпрацю в сфері іпотечного кредитування і лізингу житла з Державною іпотечною установою (ДІУ), що дозволить банку активізувати впровадження програм доступного кредитування житла, повідомляється в прес-релізі банку.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Як повідомив керівник напрямку споживчого кредитування ПриватБанку Андрій Ковтун, на слова якого посилається прес-служба банку, співпраця банку з ДІУ дає можливість впровадити нові сучасні програми забезпечення житлом українців, перш за все військовослужбовців, за рахунок поєднання передових технологій банку і можливостей стимулювання доступної іпотеки з боку держави.

Зокрема, меморандум банку і ДІУ передбачає, що банк зможе виступати як первинним іпотечним кредитором з надання довгострокових іпотечних кредитів, так і уповноваженим агентом ДІУ при забезпеченні громадян житлом. Зі свого боку, ДІУ буде сприяти залученню фінансування на внутрішньому і зовнішньому фінансових ринках шляхом випуску цінних паперів ДІУ, в тому числі з додатковим забезпеченням у вигляді держгарантій і спільних програм по іпотечному кредитуванню та лізингу житла.

Націоналізований в кінці 2016 року Приватбанк є найбільшим в країні. Його активи на 1 квітня 2017 року становили 237,252 млрд грн.

Нагадаємо, у травні глава НБУ Гонтарева заявляла, що ПриватБанк хоче погасити борг перед НБУ по рефінансуванню на 13,8 млрд грн, але НБУ проти цього, оскільки це може призвести до втрати застави активів, які належать Ігорю Коломойському, а також до втрати його персональних гарантій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло