Кількість українців, які реєструються на Facebook, сьогодні побила рекорд

Кількість українців, які реєструються на Facebook, сьогодні побила рекорд

На Facebook вже 9 млн українців – втричі більше, ніж рік тому

Кількість українців, які реєструються на Facebook, сьогодні побила рекорд
Watcher.com.ua

Українська аудиторія користувачів Facebook продовжує зростати небаченими темпами. Кількість українців, які зареєструвалися на Facebook, станом на понеділок 19 червня вперше перевищила позначку в 9 млн користувачів. Про це свідчать дані внутрішньої статистики Facebook для рекламодавців, передає Watcher.

Загалом за останній місяць – з 18 травня 2017 року, українська аудиторія Facebook зросла майже на 2,5 млн користувачів. А кількісна аудиторія Facebook (будь-хто, хто заходив у соцмережу) перевищила аудиторію ВКонтакте в Україні.

Статистично у Facebook користувачами вважаються люди, які зареєстровані в соцмережі і хоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили сюди. Тобто в цій статистиці не враховуються, наприклад, зареєстровані користувачі, які не заходять в соцмережу протягом останніх 30 днів, а також люди, які не зареєстровані в соцмережі, але переглядають її контент (наприклад, відео).

Нагадаємо, після того, як два роки тому набули розголосу блокування адміністрацією Facebook окремих українських блогерів та їх дописів патріотичного змісту (в тому числі, видалення фото 7-річної доньки загиблого учасника АТО, яка отримує державну нагороду за свого батька), зясувалося, що український сегмент Facebook не має власної адміністрації, а обслуговується тією ж адміністрацією, яка контролює російський сегмент.

Причиною такої ситуації було названу надто малу кількість українських користувачів Facebook – всього 3 млн осіб на той час на 42 млн населення (менше 10%). В той час як у 30-мільйонній Польщі Facebook-ом користується 10 млн людей (кожен третій)  – і при цьому в країні працює власна польська адміністрація.

Зі зростанням української аудиторії шанси на впровадження української адміністрації зростають.

Як повідомлялося раніше, кількість українців, які відвідують російські сайти, зменшилася на 10 мільйонів після того, як такі сайти було заблоковано на державному рівні після введення антиросійських санкцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло