НАБУ обшукало Держлісагентство

НАБУ обшукало Держлісагентство

Обшук проводився з питання рекультивації земель в результаті видобутку бурштину

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) провели слідчі дії в приміщенні Державного агентства лісових ресурсів у вівторок, 20 червня, передає Інтерфакс

Відповідно до прес-релізу Держлісагентства у вівторок, обшук пов'язаний з виконанням постанови Кабінету міністрів №1063 від 30 листопада 2016 року «Деякі питання реалізації пілотного проекту рекультивації земель лісового фонду, порушених внаслідок незаконного добування бурштину».

«Детективам НАБУ надано повний доступ до всіх приміщень Держлісагентства. Відвідувачі можуть замовити всі листи, матеріали, службову документацію та інші документи, пов'язані з виконанням вищезазначеної постанови Кабміну», – йдеться в прес-релізі.

Держлісагентство зазначає, що не є розробником постанови №1063. Згідно з цим документом, Держлісагентство оприлюднило на своєму офіційному сайті наказ із переліком земель лісового фонду, які вимагають рекультивації в результаті незаконного видобутку бурштину.

Нагадаємо, в рамках розслідування кримінального провадження про незаконний видобуток бурштину затримано шість осіб.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло