Мінфін США оприлюднив розширений «чорний список» антиросійських санкцій

Мінфін США оприлюднив розширений «чорний список» антиросійських санкцій

Під санкції потрапили російські банки, компанії, організації та ряд міністрів ОРДЛО та Криму

Мінфін США оприлюднив розширений «чорний список» антиросійських санкцій
Фото Truthout.org/flickr / pixabay.com

OFAC (Office of Foreign Assets Control), структура Міністерства фінансів США, яка відповідає за впровадження санкцій, оприлюднила розширений «український» санкційний список. До нього увійшло 38 юридичних та фізичних осіб.

Під секторальні санкції потрапила низка дочірніх компаній «Транснєфті». Сама компанія знаходиться під санкціями вже біля трьох років, і внесення до списку носить технічний характер, оскільки секторальні санкції автоматично охоплюють і дочірні структури.

До «чорного списку» включені компанії Євгенія Пригожина –«Конкорд Кейтеринг» та «Конкорд Менедмент і Консалтинг». Сам Пригожин у списку з грудня минулого року.

До розширеного списку потрапили також «Нічні вовки» на чолі з Олександром Залдостановим та ООО «Байк.В.Центр».

Оновлений «чорний список» поповнився прізвищами так званих міністрів ОРДЛО та Криму.

Самопроголошений міністр економіки Криму Андрій Мельников, за інформацією OFAC, мав відношення до політики, яка прямо або опосередковано загрожує «миру, безпеці, стабільності, суверенітету або територіальної цілісності України».

Замголови Мінекономрозвитку РФ Сергій Назаров відповідає у міністерстві за розвиток Криму та очолює комісію з надання гуманітарної допомоги в ОРДЛО, але насправді «керує проектами в області транспорту, торгівлі, економіки, податковій та фінансовій сферах». Також його звинувачують у залученні іноземних інвестицій в Крим.

OFAC також ввела секторальні санкції проти ряду російських банків, які працюють в Криму: банк «Рубльов», Чорноморський банк розвитку і реконструкції, банк «Сєвєрний кредит» та інші.

«Чорний список» передбачає максимально жорсткі обмеження.

Нагадаємо, 20 червня республіканці призупинили законопроект із посилення санкцій проти Росії і направили його на додатковий перегляд. Держсекретар США Рекс Тіллерсон вважає, що надто агресивний законопроект може привести о припинення потенційно перспективних перемовин із Вашингтоном.

Як повідомлялось, раніше Сенат підтримав посилення санкцій проти РФ та включив до нього положення, яке б завадило Білому дому пом’якшувати або припиняти дію санкцій без схвалення Конгресу США. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло