Ще дев’ять українських підприємств будуть експортувати молочну продукцію до Китаю

Ще дев’ять українських підприємств будуть експортувати молочну продукцію до Китаю

Про це повідомив глава Держпродспоживслужби Володимир Лапа

Ще дев’ять українських підприємств будуть експортувати молочну продукцію до Китаю
Фото: pixabay.com

За результатами тривалих переговорів між представниками Міністерства аграрної політики, Держпродспоживслужби, урядових делегацій та відпрацювання експертами на технічному рівні всіх питань, китайська сторона включила дев’ять нових українських підприємств до списку тих, хто має право експортувати до Китайської Народної Республіки молочну продукцію.

Про це голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа повідомив під час агропромислового інвестиційного форуму, який відбувся 20 червня 2017 року в Києві, повідомляє прес-служба відомства.

«Досі право експорту молочної продукції на китайський ринок мали 18 підприємств. Але наші китайські колеги збільшили цей список ще на 9– до 27 українських підприємств», – наголосив Володимир Лапа.

Зазначимо, згідно заяви Державної служби статистики, у травні виробництво молока у порівнянні з квітнем збільшилось на 20%, або на 181 700 тонн до 1,09 млн тонн.

Водночас порівняно з травнем 2016 року виробництво молока у травні-2017 зменшилася на 2,1%, або на 23 600 тонн.

Нагадаємо, з травня 2017 року Україна нарешті отримала право офіційно експортувати заморожену яловичину в Китай. Відповідний протокол підписаний між Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекцією і карантином Китайської народної республіки (AQSIQ).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло